Header Resmi
Öğrenci Taşımacılığı
Geleceğimizin güvencesi çocuklarımız için güvenli bir yolculuk sunmaktayız. Çünkü onlar için gün, servis aracıyla ve servis şoförü ile başlıyor. Sıcacık yatağından uyanıp MİNİ TUR’un sıcacık arabasına biniyor ve en az annesi babası kadar ilgili, güler yüzlü bir servis şoförü ile karşılaşıyor. " Gün nasıl başlarsa öyle biter " mantığı ile gününün en güzel şekilde başlaması tek amacımız. Onlara hayatı yaşayarak öğrenmelerini sağlamak için, trafik bilincinin ve sorumluluğunun aşılanması amacıyla davranışlarıyla örnek, trafik kural ve usullerine birebir uyan bir sürücü kadrosu ile çalışmaktayız.

Kayseri Öğrenci Taşımacılığı

Çocuklarınız için güvenilir ve kaliteli bir hizmet arıyorsanız Kayseri Öğrenci Taşımacılığı konusunda firmamızı tercih edebilirsiniz. Kayseri genelinde birçok okula servis hizmeti sunan firmamız bu konudaki çalışmalarına sorunsuz ve trafik kurallarına uyan sürücü kadrosu ile devam etmektedir. Öğrenci taşımacılığı bilindiği üzere günümüzde en önemli konulardan biridir ve yaşayacağınız ulaşım sorunlarının ortadan kalkmasını sağlar.

Kayseri Öğrenci Taşımacılığı konusunda dikkat ettiğimiz hususlar şu şekildedir;

·         Çocuklarınız her sabah belirtilen adresten alınır ve okul çıkışında da aynı adrese teslim edilir.

·         Okul yolunun kapalı olması, çevre onarım çalışmalarının yapılması ve kapalı sokaklar gibi haller istisnadır.

·         Servis araçlarımıza öğrenci ve öğretmeler dışında herhangi bir kişinin girişi söz konusu değildir.

·         Öğrenciler, servis şoförümüzün vermiş olduğu saatten önce gelmiş ise, saatin dolmasını beklemektedir. Saati dolan öğrenciler için rehberimiz, öğrenci alış noktasına gider ve tekrar alanı kontrol eder. Eğer öğrenci hala gelmemişse servi hareket eder.

·         Olağanüstü durumlarda servis sürücümüz ve rehber personelimiz, öğrencinin velisini anında haberdar etmektedir. Bunun yanı sıra bildirilen saatte öğrencinin alış noktasında olunması, tamamen sürücünün sorumluluğu altındadır.

·         Öğrenci aynı aracın yol üzerindeki farklı bir adrese bırakılmak isteniyorsa servis sürücüsüne bilgi vermelidir. Ayrıca öğrenci, okula velisi tarafından bırakılacaksa yine sürücümüze bilgi aktarılmalıdır.

·         Herhangi bir araç arızası durumunda yedek araçlarımızın hızlı bir şekilde devreye alınması tarafımızdan sağlanır.

Mini Tur olarak Kayseri Öğrenci Taşımacılığı konusunda gerekli tüm imkânlarımızı kullanmaya devam ediyoruz. Öğrenci taşımacılığı, özen gösterilmesi gereken hususlardan biridir ve firmaların tüm mesleki ve teknik yeterliliğe sahip olması gerekir. Ayrıca filomuzdaki okul servis araçlarının tamamında okul taşıtı uyarısı bulunmakla birlikte tüm güvenlik önlemleri de alınmıştır.

Kayseri Öğrenci Taşımacılığı hizmetlerimizi sunarken, öğrencilerimizin kolay bir şekilde yetişebileceği pencere ve camlar sabit olarak düzenlenmiştir. Ayrıca iç düzenlemede güvenlik amaçlı ve kullanılması zorunlu olan malzemeler bulunmaktadır. Araçlarımızda yer alan araç, gereç ve malzemeler, Karayolları Trafik Yönetmeliği’nde belirtilen standartlara uygundur. Okul servis araçlarımızın kapıları ise acil durumlar dışında sadece şoför tarafından açılacak şekilde tam otomatiktir. Bu sayede öğrencilerimizin araç güvenliği sağlanmıştır.

Kayseri Öğrenci Taşımacılığı hizmetinde kullandığımız araçların tamamında hijyene önem verilir. Ayrıca aylık olarak bakım ve muayeneleri de yapılmaktadır. Bu hususların tamamı da dijital ortam üzerinden takip edilir. Konfor ve güven kurallarından ödün vermeden hızlı ve kaliteli bir hizmetin adresi olan Mini Tur olarak araç filomuzun dünya standartlarında kendini ispatlamış araçlardan meydana geldiğini söyleyebiliriz. Çocuklarınızın yolculukları sırasında ne zaman ve nerede olduğunu anlık olarak görüntüleyebilmek için ise özel sistemler kullanıyoruz. Artık sizler de çocuklarınızı güvenle okula göndermek için Kayseri Öğrenci Taşımacılığı görevini üstlenen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Özel şoförlerimiz trafiğin en önemli kurallarından olan emniyet kemeri konusunda özel bir hassasiyet göstermektedir. Bu anlamda taşımacılık hizmeti sunduğumuz okullarda bu konu hakkında gerekli eğitimler de sunulmaktadır. Çocuklarınızın en yüksek standartlarda okullarına ulaşabilmesi için elimizden geleni yapıyor ve sürücülerimizi de sürekli takip altında tutuyoruz. Hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil. Servis sürücülerimiz, okula gitmeyen öğrencileri tespit ederek firmamıza bildirmekle de yükümlüdür.

Sürücülerimizin en önemli görevlerinden biri olan taşıt içi düzeni sağlamak ve ilköğretim ve anaokulu öğrencileri için araca binme ve araçtan inme gibi konularda da gerekli destek sağlanmaktadır. Rehber personel eşliğinde çocuklarınızı okula ulaştırıyor ve okul çıkışında evlerine güvenli bir şekilde getirmeye devam ediyoruz. Kayseri’de birçok okula sunduğumuz öğrenci taşımacılığı hizmetleri için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. 


TAŞIDIĞIMIZ OKULLAR

-OSMAN DÜŞÜNGEL İ.Ö.O
-FEVZİ ÇAKMAK LİSESİ
-MEHMET ALİ BAKKALOĞLU İ.Ö.O
-AHMET BALDÖKDÜ İ.Ö.O.
-SERVET AKAYDIN İ.Ö.O.
-MUSTAFA EMİNOĞLU ANADOLU LİSESİ
-TED. KAYSERİ KOLEJİ
-TEKDEN KOLEJİ
Copyright© 2015 Tüm hakları MİNİTUR A.Ş’ ye aittir.