Header Resmi
Fabrika & Personel Taşımacılığı

Kayseri Personel Taşımacılığı

Personel taşımacılığında güçlü referanslarıyla hizmet veren firmamız, iş hayatında en önemli faktörlerden biri olan zaman yönetiminde sizlerin yanındadır. Kayseri Personel Taşımacılığı olarak ilkeli hizmet anlayışımızla birlikte çalıştığımız birçok firmanın ulaşım ihtiyaçlarını karışılıyor ve güvenli bir çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızın ana temasını sizlerin konforlu ve güvenli seyahatiniz oluşturduğu için günün her saati personel taşımacılığı hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz.

Konfor ve güven faktörlerinden ödün vermeyen firmamızın araç filosu, ülkemiz standartlarına göre dizayn edilmiş ve dünya koşullarında kendini ispatlamıştır. Bu anlamda araç filomuzun oldukça genç olduğunu belirtebiliriz. Gelişen teknolojileri takip ettiğimizden dolayı da hizmet veren servislerimizde meydana gelebilecek aksaklıkların önüne geçiyor ve kurumsal bakış açısıyla takibini sağlıyoruz. Firma olarak tüm güvenlik standartları çerçevesinde Kayseri’de bulunan birçok fabrikaya da personel taşıma hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Şirketimiz konforlu ve güvenli araçların yanı sıra eğitimli ve profesyonel bir kadroyla çalışmaktadır. Bu anlamda birçok kuruma da hizmet vererek olumlu geri bildirimler almaya devam eder. Firmamızdan hizmet alan personellerin sorunsuz bir şekilde aldığı hizmet ayrıca personellerin iş gücüne de olumlu olarak yansır. Bu yüzden personellerinizin huzuru ve güvenliği için tüm standartları sağlamanın gayreti içerisinde çalışıyoruz. Personel servis araçlarımızın özelliklerinden de bahsedecek olursak;

·         Araçlarımız 0 ile 3 yaş arasında çalışmaktadır.

·         Tüm yol belgelerine sahip olan araçlarımızın tamamı klimalıdır.

·         İç ve dış temizlikleri düzenli olarak yapılan servis araçlarımızın özellikle personel taşımacılığı yapılırken temiz olmasına dikkat edilir.

·         Araçlarımızda yangın söndürme ve ilkyardım setleri bulunmaktadır.

·         Servis araçlarımızın sigorta poliçeleriyle muayene belgeleri eksiksizdir.

·         Araç takip sistemiyle izlenen araçlarımız ayrıca GPS sistemiyle de kontrol edilebilmektedir.

·         Hizmet verdiğimiz kurumların personellerine ait hizmet anlaşmaları güvence altındadır.

·         Şoförlerimiz taşımacılık sırasında özel kıyafetlidir ve kişisel bakımına özen gösterir.

Kayseri Personel Taşımacılığı konusunda ayrıca fabrika personel taşımacılığı hizmeti de sunmaya devam ediyoruz. Bu anlamda Kayseri’de hizmet veren birçok fabrikanın yanı sıra mobilya fabrikaları ve araç fabrikalarında da aktif olarak personel taşımacılığı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Uygun fiyat garantisi ve ilkeli taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızı aramanız yeterlidir. Mini Tur olarak Kayseri bölgesindeki tüm kurum ve kuruluşlara, özel servis araçlarımızla başarılı ve ilkeli bir deneyim sunuyoruz.

Müşterilerimizin iş verimliliğini önemseyerek bu konudaki hizmetlerimize katma değer kazandırmaya devam ederken, kullandığımız özel yazılımlarla birlikte optimum güzergâh planlaması oluşturuyoruz. Bu sayede müşterilerime maksimum fayda getirecek ideal servis programları tasarlayarak en iyi hizmeti sunuyoruz. Ayrıca çalışanların iş yerlerine daha huzurlu ve mutlu bir şekilde ulaşmalarını sağlamaya özen gösteriyoruz. İş dünyasının farklı sektörlerinde yer alan birçok seçkin firmaya tecrübeli sürücü kadromuzla birlikte ve yüksek modelli geniş araç filomuzla hizmet veriyoruz. Kayseri Personel Taşımacılığı bu anlamda en önemli sektörlerden biri olarak sizlere en iyi hizmeti sunan firmamızla birlikte gelişmeye devam etmektedir.

Kamu ve özel kuruluşların belirleyeceği kurallar ile birlikte taşımacılık standartları doğrultusunda hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz bu hizmetler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda araç tip ve tiplerini özelliklerini kullanılarak yapılır. Ayrıca tüm gereksinimler belirlenerek minimum maliyetlerle fayda sağlamanın amacı içerindeyiz. Kurum giderlerini hiçbir şekilde düşünmeden tamamen personelin mutluluğu için çalışıyor ve çok geniş bir yelpazeyle çalışıyoruz. Mini Tur A.Ş olarak sunduğumuz Kayseri Personel Taşımacılığı hizmetinin bir ayrıcalık olarak değil bir standart olduğunu düşünüyoruz. Bu anlamda kazanmış olduğumuz tüm tecrübeleri seminer ve eğitimlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Firmamızı aradıktan sonra sizlerle paylaştığımız bu hizmetlere kısa sürede sahip olabilirsiniz. 


Fabrika & Personel Taşımacılığı
-ÇETİN BORU
-MONESSA
-BİRTEK METAL
-ÇİMSA
-NUH YAŞAR
-ERGİN AHŞAP
-SEFES
-ORHAN MOBİLYA
-VOLVO
Copyright© 2015 Tüm hakları MİNİTUR A.Ş’ ye aittir.