Header Resmi
Kiralama Hizmetleri

Araç Kiralama Hizmetleri

Günümüzde oldukça gerekli olan Araç Kiralama Hizmetleri ile ilgili olarak profesyonel bir şekilde hizmet veren firmaları seçmeniz gerekmektedir. Gerek özel günler için gerekse gezi ve turlar için kiralayacağınız araçların son model ve güvenli olması da önemlidir. Bu anlamda firmamızın 7/24 uygun fiyatlı seçeneklerinden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

En çok tercih edilen Araç Kiralama Hizmetleri arasında gelin aracı kiralama bulunmaktadır. Sizlere bu konuda VİP gelin aracı tahsis ediyor ve ayrıca özel şoförümüz ile dün düğün hazırlıklarınızda yardımcı olmaya devam ediyoruz. Adeta lüks bir oda konforu sunan VİP araçlarımı sayesinde hem siz hem de misafirleriniz güvenli bir şekilde yolculuk yapabilecek ve özel işçilikle tasarlanan son model araçlarımızda rahat edeceksiniz. Kayseri’de araç kiralamak için yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmek olacaktır. Çünkü en mutlu günlerinizden biri olan düğün organizasyonlarında her şeyin mükemmel olması gerekir. Bu anlamda kiralanacak olan gelin aracı da dikkat edilmesi gereken ilk seçenektir.

Araç Kiralama Hizmetleri alanında bir diğer seçeneğiniz ilse aile VİP minibüs kiralama olabilir. Ailenizle birlikte yapacağınız tüm ziyaretlerde sizlere özel VİP aracımızı sunuyor ve dilediğiniz şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Özel gezileriniz, piknik ya da bayram ziyaretleriniz için VİP hizmet almak istiyorsanız o halde firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Misafirlerinizin memnun bir şekilde ziyaretlerine devam etmesi için özel şoförlü minibüs ve araçlarımız günün her saati sizlerle birlikte olacaktır. Sektörde fark yaratan firmamızdan alacağınız hizmetler yine sektörün en uygun fiyatlarıyla sizlere sunulmaktadır.

Uçak yolculuğunun ardından bir araç tahsis etmek isteyen misafirlerimiz için de Araç Kiralama Hizmetleri sunuyoruz. Özel olarak hazırlanan VİP transfer araçlarımız sayesinde dilediğiniz bölgeye istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Araç içi tüm imkânlardan ücretsiz olarak faydalanacağınız kiralama hizmetlerinde, ek ücret talep etmeden daima müşterilerimizin yanındayız. İster aile, isterseniz özel gezi ve turlarınızda da VİP aracımızı tercih edebilir ve özel hostesli seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Kayseri’deki tüm semtlere araç kiralama hizmeti sunduğumuz için, bizi arayarak bulunduğunuz yere araç talep edebilirsiniz. Profesyonel şoförlerimiz hızlı bir şekilde son model aracınızı tarif ettiğiniz bölgeye ulaştırır ve aracı size teslim eder.

Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen transfer hizmetleri de Araç Kiralama Hizmetleri arasında yer almaktadır. VİP araçlarımız sayesinde havaalanı transfer ya da dilediğiniz her bölgeye ulaşımınızı sağlamanın gayreti içerisindeyiz. Farklı organizasyonlarınızda da son model araçlarımızı sizlere ulaştırıyor ve yüksek memnuniyetinizi sağlıyoruz. Araç içerisinde bulunan bilgisayar, buzdolabı, özel ses sistemleri ve TV gibi ekipmanlardan da sınırsızca yararlanmanızı sağlamaktayız. Yılların deneyimi sayesinde oldukça profesyonelleşmiş olan ekibimizle birlikte araç kiralamak istiyorsanız sadece bizi aramanız yeterlidir. İster şoförlü, ister şoförsüz olarak tercih edeceğiniz bu hizmetler en uygun fiyat garantisiyle sizlere sunulur.

Kayseri’de araç kiralama hizmetleri birçok firma tarafından sunulmaktadır. Ancak her firmanın çalışma standardı aynı olmayabilir. Bu yüzden güvenilir ve deneyimli kuruluşlardan hizmet almanız gerekir. Ayrıca kiralayacağınız araçların tüm belge ve sigorta işlemlerinizi tamamlanmış olması gerekmektedir. Firmamız bu konuda gerekli olan tüm işlemleri sağlayarak aracı sizlere teslim eder. Sadece aracı alacağınız gün ve saati belirtmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca aracı teslim etmeden önce bizlere bildirmeniz önemlidir. Araç teslimatında sizlerden herhangi bir ek ücret asla talep edilmez ve sadece taahhüt kapsamındaki ücret tahsil edilir. Birçok taşımacılık, tur ve gezi organizasyonlarıyla turizm acentesi hizmetlerinden yararlanmak için firmamızla irtibata geçebilir ve diğer aktiviteleriniz için de bizi arayabilirsiniz.

 

* Düğün Organizasyonları
* Nişan Organizasyonları
* Geziler & Turlar
* D2 Belgeli Araçlar

Copyright© 2015 Tüm hakları MİNİTUR A.Ş’ ye aittir.